Kosmetika Golden Time

Kosmetika Golden Time, čisté a účinné výrobky pro Vaši pleť. Profesionální kosmetika Golden Time je určena pro kosmetické salony i pro domácí použití. Vyznačuje se vysoce kvalitním zpracováním a rychlou účinností. Mezi nosné produkty patří zejména extra silný kolagenový koncentrát GT, čistý koncentrovaný rybí kolagen, kyselina hyaluronová, sérum Q 10 s vitamínem E, kyselina ascorbová na pigmentové skvrny, omlazující zlaté sérum - Gold Serum GT.

Recenze a zkušenosti

tl_files/images/img_1.jpgPřečtěte si zde zkušenosti a recenze našich zákazníků:

 

V této rubrice přinášíme poznatky našich členek kolagen klubu a ostatních našich zákaznic, jak jsou spokojeny s našimi koncentráty Golden Time

Nejnovější ohlasy :

Zpráva: Dobrý den,

od podzimu užívám Vaše skvělé výrobky - KOLAGEN  KONCENTRÁT GT,  50 ML + KYSELINA HYALURONOVÁ GT, 50 ML. Je mi 57 let a výsledky jsou viditelné, skvělé, úžasné. Zlepšila se ochablost pleti, zmírnily se vrásky kolem očí. Mnohem raději se na sebe dívám ráno a večer do zrcadla.

 

Moc děkuji, Dagmar, Opava

Děkujeme za odpověď , o tom že naše kosmetika funguje svědčí stále větší zájem uživatelek, upřednosťnujeme kvalitu, servis, poradenství za přijatelnou cenu pro Vás.

Září:

Děkuji za odpověď.

Kyselinu jsem objednala už po třetí a moc mi vyhovuje. uživatelka Monika

Květen:

Zpráva: Chtěla bych Vím moc poděkovat, s kolagenem jsem já i všichni komu jsem jej koupila velmi spokojeni. Každý den stačí opravdu pár kapiček. Vždy kápnu 3 kapky nejdříve na hřbet ruky a pak aplikuji. Co mne mile překvapilo, že za poměrně krátkou dobu, hřbet ruky mám výrazně jiný než u druhé ruky. Opravdu viditelná změna.Ruce mám poměrně zničené.  Na kosmetiku od Golden Time nedám dopustit ani já ani moji známí, kterým jsem zakoupila jako dárek a nyní už jinou nechtějí. Moc moc děkuji. Jana

 

Květen: Dobrý den paní Kameníčková. Chci Vám ze srdce poděkovat za Vaši ochotu při mém posledním nákupu u Vaší společnosti, za rychlé vyřízení a doručení objednaného zboží - obdržela jsem zásilku již 3tí den včetně objednávky. Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji.

Přeji Vám pěkný den V.M

 

Březen 2013:

Vážená paní Jano.Po pročtení vašich stránek GT ,jsem nabyla dojmu ,že jste úžasná žena , kterou bych mohla poprosit o radu ...Napřed se Vám trochu představím : Mám 64 let a za poslední dva roky (co mě zemřel manžel ) ,jsem zestárla po obličeji o 50 let :-( , i když se cítím na 20 :-) . Uvědomila jsem si , že stím musím něco udělat , proto jsem si koupila galvanickou profi žehličku na pleť s těmito funkcemi -terapie - na vrásky - fotonová - ultrazvuková . Mám hodně suchou pleť a po měsíčním používání se mě ty hluboké vrásky trochu dost vyplnily i když jsem používala levnější gely  a denní a noční krémy Nivea a Doliva a to 3x do týdně .  Ale našla jsem vaše vynikající stránky , a dokoupila sem si - collagen -kys.hyaluron. -a Q10 serum  a jsem v koncích ....Proto Vás tímto moc prosím , kdyby jste mě mohla poradit KAM mám tyto dokoupené séra zařadit . Potřebovala bych přesně poradit ,Co mám udělat ráno , popřípadě přez den ,a večer .

                  Nevím ,co Vám budu za dobrou radu dlužná , ale vím přesně ,že Vás můžu pozvat na kafe , pokud by jste měla cestu na Slovensko přez Starý Hrozenkov . Bydlím totiž na krásné samotě v lese..........

                      Jesti Vám bude tento email nepříjemný ,tak se moc omlouvám . Pokud mi poradíte , tak moc děkuji .                                                                                                                                                                                        

                                                                                                           Mějte se moc XX-zákaznice

 

 

Dobrý den

 

Moc se omlouvám že odepisuji tak pozdě, byla jsem na dovolené a teprve teď čtu Váš mail. Používejte na noc pár kapiček kyseliny hyalurovnové. Nahradí veškeré drahé krémy, kde je ingrediencí velice málo ve srovnání s pár kapkami. Pak použijte svoji běžnou kosmetiku, radíme zralé pleti hodně hydratace, nejlépe na noc. Po použití kyseliny dejte svoji běžnou kosmetiku a pak radíme požijte jako závěrečnou péči olejíček (může být i arganový olej). Střídejte na noc kyselinu třeba týden a druhý týden zkuste pár kapiček kolagenu. Má obdobné účinky, sama zjistíte, co Vám více sedne. Ráno použijte pár kapiček Q10, a hned na to dejte opět svoji běžnou kosmetiku.   Měla by se Vám výrazně zlepšit kvalita pleti. Naše výrobky jsou přírodní, bez parfemace, bez alergických reakcí. Věřím že budete spokojená, kdyby jste měla další dotaz, ráda odpovím, pište na obchod@goldentime.cz.

 

Hezký den a napište mi zase

 

 

Ing. Jana Kameníčková

********************

Sales  Manager

KOLAGEN KLUB

www.goldentime.cz

jana@goldentime.cz

+420 605 475 149

 

Dobrý den,

 

    na základě velmi dobré zkušenosti s kolagenovým produktem z Vaší nabídky chci si objednat z řady další produkty. Prosím tedy o zařazení do klubu, tak abych případně mohla využívat již při objednávce výhody,plynoucí z členství.

 

Děkuji

 

S pozdravem paní XX (omluváme se nezveřejňuje z důvodu diskrétnosti jména)

Odpověď:

Dobrý den

Děkuji za mail. Můžete objednat v rámci Kolagen KLUBU, www.goldentime.cz, heslo KLUB, sleva se načte.

Kolagen a kyselina hyal. v rámci klubu stojí 700 Kč.

 

S pozdravem

Jana Kameníčková

Dobrý den paní Kameníčková,

 

děkuji Vám za nabídku. Nějak se mi nedaří provést objednávku, tak volím cestu přes e-mail. Kyselinu hyaluronovou i kolagen jsem si u Vás objednala někdy v srpnu loňského roku, používám obojí pravidelně a jsem s těmito výrobky velmi spokojená. Jelikož mi kolagen již dochází, objednávám si touto cestou další balení za klubovou cenu. Jestli je to takto možné, zašlete mi jedno balení kolagenu na dobírku s platbou poštovného předem na adresu: xxyy

Děkujeme za objednávku, uděláme ji zaVás a kolagen posíláme. Golden Time

 

 

Dobrý den,

přes slevový portál jsem si pod stromeček objednala kyselinu hyaluronovou značky Golden Time v 50ml balení. Ačkoli mám jinak hodně citlivou, problematickou pleťa spousta, i značkové, kosmetiky z lékárny mi nevyhovuje, s tímto přípravkem jsem spokojená. Určitě tedy uvažuji i o koupi kolagenu.

Ráda bych se stala členkou kolagen klubu a získala tak z něj plynoucí výhody. Co pro to mohu udělat? Dana

Odpověď:

Dobrý večer

Zapsala jsem Vás jako členku, stačí mi jen mail adresa. Můžete kdykoliv objednat na www.goldentime.cz, Heslo KLUB do slevového políčka. V příštím roce připravujeme další zajímavé výrobky a slevy a budeme se těšit dále na Vaší přízeň. Jana

 

Prosinec 2012:

Zpráva: Dobrý den,  žádám o přijeti do Vašeho klubu, jsem nadšena z vašich kolagenovych vyrobku.Doufám, že me žadosti vyhovíte a děkuju předem. S pozdravem Eva

Zpráva:

    prosím o přijetí do vašeho klubu Golden Time.

Již jsem si před časem objednala kolagen, je vynikající, snesu ho dokonce i se svojí přecitlivělou pokožkou v okolí očí.

Děkuji a zdravím, M.B

 

Zpráva: chtěla bych se stát členkou klubu, mám už od Vás kyselinu hyaluronovou a jsem s ní spokojená. Monika

Odpověd:

 

Moc děkujeme, kdykoliv objednejte na www.goldentime.cz, heslo KLUB (velká písmena) sleva se načte.

Doufáme že budete spokojená

 

 

 

 

Dopis prosinec 2012:

         Dobrý den

 

Chci se vyjádřit k výrobku-KYSELINA HYALURONOVÁ, 50 ml,který jsem si u Vás koupila v září letošního roku

 

a spolu s ním KOSMETICKÝ VÁLEČEK S MIKROJEHLIČKAMI  0,2mm.Vůbec nepřeženu,když napíšu,

 

že jsem výsledky po 2 měsících používání,naprosto ohromena.Je mi 48 let,mám poměrně dobrou pleť,

 

ale asi jsem po matce zdědila brzkou tvorbu hlubokých vrásek okolo úst.Výsledek dvouměsíčního používání Vašich výrobků je ten,

 

že se mě lidé začali ptát,jak to dělám,že tak mladě vypadám a potrvrují,že výrazné zmírnění vrásek okolo úst,ale i okolo očí,

 

rýha na kořenu nosu a celkové omlazení pleti,nejsou jen můj subjektivní pocit,ale je to opravdu hodně znát.

 

Po této zkušenosti jsem si u Vás dokoupila ještě KOLAGENOVÉ SÉRUM GT a ARGANOVÝ OLEJ a už se těším na výsledky.

 

S arganovým olejem mám výborné zkušenosti ve vlasovém séru.Regenerace byla značná a rychlá.Proto věřím,že stejně blahodárně bude působit na peleť.Omlovám se za dlouhý dopis,ale zkráceně bych těžko dostatečně vyjádřila spokojenost.

 

Spolu se mnou si některé Vaše výrobky objednala i kolegyně-prý chce omládnou tak jako já ;-)

 

                           s přáním více po krásné pleti toužících žen          Lenka

 

 

 

Dobrý den paní L.

 

 

 

To je krásný začátek dne, moc děkuji za mail a že jste spokojená. Výrobky jsou opravdu kvalitní a uživatelky si je chválí.

 

 

 

Pokud můžete, doporučte i kamarádkám.

 

 

 

S pozdravem

 

 

 

 

 

Ing. Jana Kameníčková

 

********************

 

Sales  Manager

 

KOLAGEN KLUB

 

www.goldentime.cz

 

jana@goldentime.cz

 

+420 605 475 149

 

 

 Prosím o členství ve vašem klubu, jsem nadšena nejen vašimi výrobky, ale i vaším přístupem. S pozdravemm.K.K

 

Od uživatelky:

Dobrý den,

užívám Vaše výrobky a jsem s nimi velmi spokojena.

Chtěla bych se zaregistrovat do Vašeho klubu.

děkuji J.M.

Odpovď klubu: rádi slyšíme že jste spokojená, budeme se snažit stále více vylepšovat výrobky a služby. Kdykoliv objednejte na www.goldentime.cz, heslo KLUB (velká písmena), sleva se načte.

 

 

Dobrý den paní Kameníčková,

děkuji za rychlé vyřízení mé poslední objednávky.

Chtěla jsem Vám opět napsat, že jsem z Vašich výrobků opravdu nadšená. A to natolik, že jsem dokonce zvažovala jejich prodej na Slovensku. Nakonec jsem zjistila, že tam již funguje společnost QPG spol. s r.o. a provozuje e-shop etani.sk, navíc zásilky na Slovensko nabízí i Vaše topdama.cz. To jsem ale odběhla. Vůbec nelituji, že jsem si minule objednala kyselinu hyaluronovou, teď už se těším na dermaváleček a na sérum Q10.

Přeji pěkný zbytek dne. D.K.

...zabudla som Vám spomenúť že tie ostatné výrobky ktoré som si u vás objednsla sú Super a.t.j. kolagén, kyselina, Q10sérum a valček. Vy ste spomínali že to bude vidieť zmenu po niekoľkých mesiacoch, ja to už vidím po týždni a to nie len ja , ale aj moji zmámi. Som veľmi spokojná že som sa rozhodla pre vašu kozmetiku. Vraví za , že za kvalitu sa platí- to je pravda, človek keď raz skúsi neobanuje že investoval peniaze za niečo čo ho neuspokojilo. A ešte chcem na záver vyzdvihnúť jednanie teda spoluprácu Vašu a vašej kolegyne ktoré je na vysokej úrovni. Komunikatívnosť , kreatívnosť, láskavosť a dobrosrdečnosť vám určite nechýba. Nech sa Vám darí.
S pozdravom p. Š

 

Dobrý den.Děkuji za nabídku.S Vaším výrobkem jsem velice spokojená,a zcela určitě si časem objednám další výrobky z Vaší nabídky.Asi v listopadu.Díky

 

Reakce:

 Zdravím. reaguji na Vaši nabídku ohledně vstupu do Kolagen klubu. Již jsem nakoupila několik výrobků z webu topdama. Zkušenosti víc než dobré. No a když budou další kvalitní výrobky v ještě lepších cenách, ráda uvítám. Prosím tedy o info, jak dále postupovat. Děkuji a ať se daří

Odpověď:

Děkuji za mail. Budete objednávat

 www.goldentime.cz

 do pole slevový kupon napíšete slovo : KLUB

 cena se o 50 % sníží u všech výrobků. Je to voucherová cena.

 Kdykoliv můžete objednat cokoliv, pokud doporučíte kamarádce, rovněž dostane slevu po slově KLUB.

 S pozdravem Jana, jana@goledentime.cz

 

Vážená  paní Kameníčková,

 děkuji za nabídku kolagen klubu, zcela jistě ji v budoucnu využiji. S výrobkem jsem velice spokojená a ráda se k němu budu vracet.

Odpověd

Dobrý večer

 

 Děkuji za mail. Jsem ráda, že jste s výrobkem spokojená.

 

 Můžete kdykoliv objednat ze stránek

 

 www.goldentime.cz

 

 do políčka slevové kupony napište heslo KLUB, cena se sníží o 50% v rámci kolagen klubu.

 

 Budeme rádi, pokud náš klub doporučíte i svým kamarádkám.

 

 Doufám že budete spokojeni

 

 Ing. Jana Kameníčková

 

********************

 

Sales  Manager

 

KOLAGEN KLUB

 

www.goldentime.cz

 

jana@goldentime.cz

 

+420 605 475 149

 

 

Napsali nám: Dobrý večer, s Vašim obchodem jsem velice spokojená a kolagen,který jsem si zakoupila nemá chybu.Po týdnu používání byl znatelný účinek.Doporučuji všem ženám,které o sebe pečují. S pozdravem

Odpověď: snažíme se rozšířit kolagen klub mezi nejširší vrstvu hlavně žen, chceme dodat na trh kosmetiku, která funguje, hlavně za cenu, která je dostupná všem. Pokud nový zákazník uvede heslo KLUB, cena se mu rovněž sníží o 50%. Pokud můžete , doporučte nás dál a vyzkošejte heslo KLUB. Klub zaručuje jen slevy, zádné závzky a poplatky.

 

Dobrý den,

 

 před nedávnem jsem si koupila výrobek Golden Time kyselinu hyaluronovou a jsem s ní opravdu moc spokojená. Ráno jsem trpěla váčky pod očima, byla jsem celá "pomačkaná" a po používání kyseliny hyaluronové se moje pleť opravdu zlepšila, omladila, pomačkaný vzhled se vylepšil . Chystám se postupně pořídit další výroby Golden Time, první na řadě bude určitě sérum kolagenu.

Ráda bych se stala členkou klubu GT.

 

Názor zákaznice, 9/12:S produktem kolagen jsem velmi spokojená, příjemný pocit, zklidňující efekt a vymizení drobných vrásek pod očima, zmírnění hlubších vrásek na čele a mezi obočím.

Je možno vaše členství v klubu doporučit kolegyním v práci nebo je to pouze pro zákazníky, kteří již u vás nakupovali?
Děkuji za odpověď.

Odpověď: Pokud naše stránky doporučíte dál, nová zákaznice rovněž dostane slevu, pokud uvede heslo KLUB. Sleva se automaticky odečte, pokud do políčka slevové kupony napíšete slovo KLUB.


Názor naší zákaznice o kolagen klubu a přípravcích:

Děkuji za Vaši nabídku  vstupu do KOLAGEN klubu, se kterou samozřejmě ráda souhlasím. Ušetřím tak čas vyhledáváním výrobků na slevových portálech. Výrobky - kyselinu hyaluronovou, následně kolagen a nakonec i Q10 jsem si koupila  hlavně ze zvědavosti, jak fungují neboť výrobků, které slibují zázračné omlazení je na trhu mnoho, ale těch "účinných" už poměrně méně. Musím přiznat, že  jsem již po 14 dnech cítila, že mám pleť pružnější a méně povadlou. To, že výrobky opravdu fungují jsem si ověřila, když na návštěvu přijela dcera z Anglie a sama si změny na mé pleti všimla a projevila o výrobky zájem. Následovala tedy další objednávka, která již cestovala s dcerou do Anglie. Proto velmi oceňuji cenu, za kterou jsem tyto výrobky mohla koupit i to, že tuto cenu držíte a nezvyšujete.

 

Proto se také já budu těchto výrobků držet pro jejich vysokou účinnost, kterou mohu potvrdit  cca tříměsíčním používáním, a také pro velmi příznivou cenu.   

Odpověď: Děkujeme za povzbudivý mail, heslo KLUB zadejte do políčka slevové kupony, cena se automaticky sníží o 50%. Jana

  

 

 

 

 

Dopis: Vstup do kolagen klubu: dobrý den, souhlasím s členstvím, s kolagen sérem  jsem spokojená

Odopověd: Děkujeme za Váš zájem stát se členkou kolagen klubu. Objednávejte prosím naše zboží, kdykoliv budete potřebovat, na

 www.goldentime.cz

heslo KLUB, bude Vám odečtena sleva 45-50 %. Jana

Názor zákaznice, září 2012: užívala jsem výrobek Golden Time - kolagen, nyní mám kyselinu hyalrovonou, musím objednat další, po mém prvním užití - cca 4 měsíce (kolagenu), začal mi to používat i přítel....,nestačí lavhvička, má to skvělé účinky.

 Odpověď: Děkuji za mail a za recenzi. Jsem ráda že i Váš přítel  Vám začal výrobky brát a  užívat. Z tohoto důvodu jsme přinesli na trh novinku na českém trhu, kolagen pro muže, opět balení 50 ml, ale složení které odpovídá mužské pokožce. Pro Vás jako členku držíme furt staré ceny, tj. 650 Kč za balení

Názor zákaznice, září 2012: používám kolagenový koncentrát. Jsem velice spokojená, účinky jsou viditelné a přípravek není dráždivý.Příště se chystám na kyselinu hyaluronovou.

Odpověd: děkujeme za mail, příště objednávajte pod heslem KLUB a obdržíte cenu členky klubu

Názor členky září 2012: používám Golden Time a jsem s ním velice spokojená, uvítala bych ještě nějaký krém na oční okolí, který by alespoň částečně vypnul kůži okolo očí, spíše pod očima. Budu se těšit na Vaší nabídku.

Odpověď: budeme se snažit zařadit do naší nabídky Goldent Time kvalitní oční krém proti vráskám. Jana

 

Názor členky (září 2012): s Kolagenem GT, který jsem u Vás letos koupila,  jsem maximálně spokojená. Je to opravdu výrobek, který nelže, je účinný, vůbec nedráždí pleť, já jsem z něj opravdu nadšená. Nemám kruhy pod očima, plet kolem rtů mám „veselejší“ a vůbec je radost podívat se na sebe do zrcadla :o)

 Názor členky  (září 2012): Používám kolagen a dermaváleček a jsem naprosto spokojená. Kolagen spotřebovávám ale velmi rychle, protože jej moje pleť poměrně intenzivně absorbuje. Proto budu muset (velmi ráda), brzy nakoupit další zásoby.

 Odpověď:

Kolagen používejte jako podkladovou bázi a pak stačí normální kosmetika, dobrá je hydratační (nemusíte  již používat drahé krémy). Na závěr, nejlépe na noc, zkuste použít kosmetický olej, (dobrý je arganový), v našem věku je nutné pleť hodně hydratovat.

Z diskuze na interetu, jak naše uživatelky hodnotí kolageny na trhu.

Kolagen Colway nebo Collagen Beauty?

host - xxx.xxx.59.128 (?), 1.3.2012 20:13

Já používám stoprocentní kolagen Golden Time, dá se říct, že oproti ostatním kolagenům je za pár kaček (na slevišti asi 650 Kč, místo 1300 Kč) a také maximální spokojenost... Zapracovávám ho do pleti dermarollerem (ale není to nutné - stačí jen potřít.)

Komentár: www.goldentme.cz............potěšilo nás, jak jsme uspěly v tak konkurenčním boji na trhu jako je kolagen. Naše kvalita a naše cena, to je to, s čím chceme uspokojit naše uživatelky. Děkujeme

 

Dobrý den,

chtěla bych sdělit svou maximální spokojenost s produkty, které jsem si u Vás zakoupila. Již jsem objednala další produkty, které by měly dnes dorazit poštou, tak se těším, až opět vyzkouším.

Chtěla bych Vás poprosit o informaci, zda budete opět dávat do nabídky slevy na kyselinu hyaluronovou a kolagen GT a pokud ano, kdy a na který slevový portál. Tyto výrobky jsem si zakoupila a musím říct, že jsou neskutečně účinné a ráda bych si je zakoupila znovu.

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den Alena   25.7.2012

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobry den,dnes jsem od vas obdrzela zasilku s kolageny a chtela bych vam podekovat za vstricnost,komunikaci,domluvu o akcni cene a take rychle odeslani zasilky!Vse probehlo v naprostem poradku!Vzhledem k mym zkusenostem v posledni dobe,co se tyce dorucovani zbozi,jsem byla opravdu mile prekvapena!Pokud by to bylo mozne,kontaktujte me prosim o dalsich podobnych akcich a akcnich cenach na toto zbozi,rada bych si u vas urcite zase par kusu zakoupila!Dekuji a preji hezky den! Iveta  26.7.2012

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, paní inženýrko,

 na tento můj e-mail jsem již dostala odpověď paní Anety a dle instrukcí jsem učinila objednávku.

Doufám, že jsem tím, nic nepokazila. Budu velice ráda objednávat dále Vaše výrobky. Myslím, že nejlepší reklama jsou produkty samy o sobě. Vaše výrobky používám přes měsíc, nyní jsme byla za dcerou v Anglii a ta si ihned všimla, že mám krásnou hladkou a vypjatou pleť a okomentovala to slovy "to snad není ani možné" a ihned chtěla tyto výrobky objednat. Což jsem právě dnes učinila a sama si znovu přiobjednala kyselinu hyaluronovou a přidala nový výrobek čistící krém.

Dnes jsem obdržela balíček s novým výrobkem Kolagen Q10. Samozřejmě budu informovat své blízké i známe, čemu vděčím, za svou "vylepšenou" pleť, jen mám trochu zmatek v tom, kde objednávat, zda na stránkách Topdama.cz (kde jsem poprvé tento "zázrak" objevila) nebo Etani.cz. Samozřejmě bych velice ráda využila nabídky kolagen klubu, protože vím, že tyto výrobky budu nakupovat opakovaně.

Přeji mnoho úspěchů a spoustu spokojených zákaznic.

Heký den

Alena    29.7.2012

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------